Обрати мову:Ми називаємось «Художня майстерня» не випадково. Просторі приміщення нашої студії наповнені всім необхідним приладдям для творчості справжнього митця — натюрморти, гіпсові голови для академічного малюнку, бібліотека з книжками та репродукціями видатних художників від стародавньої Греції та Єгипту до новітніх часів, дитячі енциклопедії та інше.


Саме тут ви зможете відчути себе художником: - навчитися основам академічного малюнку (олівець, пастель, вугіль)

Що включає в себе – навчання побудови елементарних фігур, перспективи, вивчення основ пластичної анатомії, академічний рисунок голови (портрет), фігури тощо - живопису (акварель, олійні фарби, гуаш, тощо)

Що включає в себе вивчення основ кольорознавства, пейзаж, портрет, натюрморт.
- вивчення основ композиції,
- досконало осягнути майстерність розпису по тканині (батік), навчитись основам ткацтва гобелену, колажу тощо
- сезонно ми проводимо майстре-класи по розпису традиційних писанок.
- виходимо малювати на пленери, де студійці з натури можуть робити замальовки вулиць, будинків та природи, для подальших картин.
- познайомитися з великою кількістю художніх технік та іншим.

Ми знаходимось в історичному центрі міста — на Подолі, де здавна сама атмосфера стародавньої архітектури будівель та церков сприяла та надихала художників до творчості.

Двері нашої студії відчинені для відвідування сім днів на тиждень, щодня в ній працюють як дитячі так і дорослі групи, що дозволить підібрати зручніший саме для вас час.

Заняття тривають цілі три години, щоб цілком насолодитись процесом створення вашого власного шедевру.

В нашій студії панує творча, тепла та доброзичлива атмосфера, в якій кожен зможе удосконалити свій талант, а допоможуть у цьому професійний колектив художників-викладачів, що мають вищу художню освіту у найкращих вузах країни, з досвідом роботи у сфері викладання не менше 5ти років. Кожен викладач має свій власний стиль та образ, ми всі різні, як і ви, що допоможе учневі обрати собі майстра під свій власний світогляд.

Нас часто запитують, «по якій програмі ми працюємо?», проте ми не художня школа, де всіх дітей та дорослих рівняють під єдиний шаблон. Кожана людина, що приходить до нас-індивідуальність з власним досвідом та вміннями, тому ми підбираємо абсолютно індивідуальний підхід до кожного учня, підкреслюючи в ньому його найсильніші сторони та розвиваючи слабкі.

В кінці навчального року Студія «Художня майстерня» проводить виставку найкращих робіт учнів, в якій можуть прийняти участь всі бажаючі студійці. Виставки проходять щоразу в різних локаціях, проте, завжди це відомі, знакові галереї міста Києва. Це заохочувальна подія та свято для всіх учнів, адже художником варто відчути себе не тільки в майстерні, але й демонструючи свої творчі здобутки поціновувачам.

МИ у facebook МИ у instagram

Про Студію

«Дивне це явище мистецтво, чим більше їм цікавишся, тим більше самому хочеться бути в його кольоровому і насиченому світі» Нашої художньої студії вже близько двадцяти років, і весь цей час ми поділяємо любов до творчості з нашими слухачами і друзями!

МИ У FACEBOOK

КОНТАКТИ

Арт студія  
«Художня майстерня Борисенко»
тел. (095) 898 35 49  (097) 242 55 08
метро Дружба Народів
бульвар Лесі Українки, 36В