Обрати мову:

ЗАВДАННЯ ТА ЦІЛІ В ГРУПАХ ДЛЯ ДІТЕЙ


Пошук і розвиток унікальних, індивідуальних якостей і нахилів кожної дитини.
Визначення значення мистецтва у формуванні особистості дитини, враховуючи тільки його власні і унікальні можливості і переваги в малюванні.
Розвиток умов, формують у дитини сприйняття краси навколишнього світу.
Розвиток вміння бачити розмаїття і різноманітність різних речей, передача побаченого за допомогою художніх матеріалів (гуаш, кольорові олівці, фломастери, кольоровий папір.
Малювання по пам'яті, поглиблення в себе і свої внутрішні переживання.
Формування уяви і фантазії.
Надання повної свободи творчості.
Заняття носять ігровий характер.
Базові програми
Знайомство з кольором і вивчення його впливу в створенні композиції. Спектральний коло. Основні кольори, доповнюючи кольору. Змішання квітів. Гармонія в кольорі. Контраст кольорів. Тепла і холодна гамма. Колір і форма зображення. Тональність. Репродукції художників. Практична робота.
Початкові підстави малюнка і живопису
Малювання простих прямокутних предметів: куб, піраміда, конус (побудова, пропорції, тональність, виявлення обсягу. Малювання круглих предметів з урахуванням перспективи на прикладі циліндра, вази, гуртки, блюдця, і т.д. Основи композиції в малюнку простого і складного натюрморту, поняття про тоні. Малювання предметів різних за формою, величиною. Колір і форма зображення. Просторові властивості кольору. Залежність, враження глибини від кольору. Репродукції художників. Живопис простого натюрморту з 2-х предметів. Композиції в теплій гамі. Композиції в холодній гамі. Розклад занять в дорослих групах.

Про Студію

«Дивне це явище мистецтво, чим більше їм цікавишся, тим більше самому хочеться бути в його кольоровому і насиченому світі» Нашої художньої студії вже близько двадцяти років, і весь цей час ми поділяємо любов до творчості з нашими слухачами і друзями!

МИ У FACEBOOK

КОНТАКТИ

Арт студія  
«Художня майстерня Борисенко»
тел. (095) 898 35 49  (097) 242 55 08
метро Дружба Народів
бульвар Лесі Українки, 36В