Обрати мову:

ЗАВДАННЯ ТА ЦІЛІ В ГРУПАХ ДЛЯ ДОРОСЛИХ


Основи композиції

Основи композиції. Симетрія, асиметрія, Головне - другорядне. Контраст - нюанс, акцент. Статика-динаміка, рух, рівновагу. Передача настрою в композиції.

Живопис

Акварель, гуаш, олійні фарби (натюрморт, портрет з натури, копії з робіт старих майстрів).

Колір. Теорія кольору. Спектральний коло. Основні кольори, що доповнюють кольору. Змішання квітів. Контраст кольорів. Тепла і холодна палітра. Оптична властивість кольору. Просторові властивості кольору. Залежність враження глибини від кольору. Репродукції художників. Малювання складного натюрморту з багатьох предметів. Тон. ахроматична гамма, контраст кольору.

Академічний малюнок

Натюрморт, гіпсова голова, портрет, оголена фігура, торс, копіювання малюнків класиків. Малюнок. Малювання з натури.

Малювання обсягу на прикладі круглих предметів (світло, тінь, півтінь, відблиск, рефлекс, падаюча тінь). Тонова розтяжка від темного до світлого. Компонування предметів на аркуші паперу. Осі побудови.

Малювання простих прямокутних предметів: куб, піраміда, конус. Вивчення перспективи.

Малювання круглих предметів з урахуванням перспективи на прикладі шару, конуса, вази, глечика, блюдця, і т.д.

Поняття про пропорції, побудова, тон. Малювання предметів різних за тоном, формі, величині. Перспектива (ближче - далі).

Передача в малюнку матеріальності, текстури предмету. Малювання різних за текстурою предметів (гладкі, шорсткі, дерев'яні і т. Д.)

Портрет. Побудова портрета. Пропорції. Подібність.

Малювання людини. Основні пропорції тіла людини. Рух. Фігура в русі.

Батік

Розпис портьєр, скатертин, тканини для плаття, розпис тканин для одягу, настінні композиції і картини в техніці батик. Знайомство з орнаментом країн світу.

Основи кольорознавства

Колір. Теорія кольору. Спектральний коло. Основний колір, додаткові кольори. Змішування кольорів. Гармонія в кольорі. Контраст кольорів. Тепла і холодна палітра кольору. Колір і форма зображення. Просторові властивості кольору. Залежність враження глибини від кольору. Тон. Насиченість. Репродукції художників. Практична робота.

Про Студію

«Дивне це явище мистецтво, чим більше їм цікавишся, тим більше самому хочеться бути в його кольоровому і насиченому світі» Нашої художньої студії вже близько двадцяти років, і весь цей час ми поділяємо любов до творчості з нашими слухачами і друзями!

МИ У FACEBOOK

КОНТАКТИ

Арт студія  
«Художня майстерня Борисенко»
тел. (095) 898 35 49  (097) 242 55 08
метро Дружба Народів
бульвар Лесі Українки, 36В